Fotograf 15.9.2018, najde se někdo?

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na termín svatby 15.9.2018. Nejlépe z okolí Třebíče, Želetavy nebo Jihlavy. Na svatbě bude cca 25 hostů - obřad, hostina i zábava budou na jednom místě, které bychom si upřesnili až po konkrétní domluvě. ;-) Děkuji za reakce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto. Vaši svatbu rád vyfotografuji. Pokud máte zájem, pošlu Vám cenovou nabídku. Hezký den Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Klárko, někdo se určitě najde, jen koho vy vyberete? :-) Pokud netrváte na místním fotografovi mrkněte na odkaz pod příspěvkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách , ceník + svatební balíčky. Přeji krásnou neděli :-). Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko dobrý den, mám zatím termín volný a budu ráda, pokud nahlédnete ke mně na blog či web, kde naleznete daleko více práce než zde :-) Pokud Vás můj styl osloví, ozvěte se. Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Klárko, sobotu 15. 9. mám zatím volnou a ráda vám v případě zájmu budu k dispozici :) Jsem z Prahy, ale dojet za vámi pro mě není problém. Mrkněte na web a dejte kdyžtak vědět :) Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Kláro, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Další ukázky mé práce najdete na webu, nebo zde na kartě. Zatím přeji krásný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla mé služby. V případě zájmu mě kontaktujte, váš termín mám stále volný. Další informace naleznete na webových stránkách. Z Třebíče pocházím, a budu se těšit na spolupráci. S pozdravem, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zdokumentuji Váš den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?