Fotograf - 15.8.2015 (Praha)

Hledáme šikovného fotografa/fku na celý den našeho svatebního dne (obřad Průhonický zámek a pak přesun do Selského dvora v Hostivaři) Také by mě zajímalo jestli někdo neví kdo poskytuje photobooth (smilebox) na pronajmout.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby a volný termín profesionální fotografky. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný podvečer, posílám interní zprávičku s nabídkou. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslali jsme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, termím mám zatím volný. Nabízím tvůrčí a netradiční fotografie. Do soukromé zprávy Vám zasílám ceník a info. Photobooth jestli myslíte fotobudku, která fotí v sekvenci 4 fotek, tak je v Praze v kině Světozor. Ale vy asi budete chtít něco, co je přivezitelné, takže jestli mohu něco doporučit, tak fotonaut: http://www.fotonaut.cz/cs/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v poště. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@lucahalu Dobrý večer, mohu doporučit z Prahy Evu Bebko (evabebko[tecka]com), třeba by Vás její práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také zatím volný. Cenovou nabídku jsem Vám poslal interní poštou. S pozdravem Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud hledáte kvalitní a kreativní fotky, doporučuji návštěvu mého webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucahalu Dobrý den nevěsto, také máme termín volný. Budu ráda, pokud navštívíte web, kde najdete reportáže z celých svateb včetně ceníku. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termínek mám prozatím volný a mohla bych zajistit i pronájem fotoboudy na večerní zábavu. Více ukázek práce naleznete zde v albech. S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mohu nabídnout. Na svatbu mohu sebou přivézt mobilní světlo, s rekvizitami na špejlích
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme momentálně volný, proto budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete více z naší tvorby a zároveň veškeré potřebné informace. Rádi se také s Vámi sejdeme na nezávazné schůzce. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Koukněte na můj web, kde najdete ceník i odkaz na fotoblog, kde najdete reportáže z celých svateb. Jsem z Pha 10 a obě místa znám velmi dobře ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Dekuji za vsechny zpravy a prispevky, ted uz si jen vybrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete zvážit i mou nabídku focení, termín mám volný. Moje reference najdete na mém profilu a webu. Místo Vašeho obradu i hostiny dobře znám již jsem tam fotil. V případě otázek mě stáčí kontaktovat. Jsem s pozdravem Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásíme. Jsme přímo z Hostivaře :-) S pozdravem David Rajdl a Klaudie Najmanová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník Naleznete na mém webu. Pokud netrváte na smileboxu, ale mohl by to být fotokoutek, tak to mohu také poskytnout. Mějte se René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
@lucahalu Dobrý den, jsem tu pro Vás!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Jsem z Prahy. Pěkný den Karel Moji přátelé mají www.fotonaut.cz mohu vám domluvit lepší cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den, Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád budu fotograf vaší svatby. Tento termín mám volný. S přáním krásného dne Karel
Odpovědět
Ahoj, ja muzu doporucit moc sikovny par-studio whitelifecz. Nechala jse u nich fotit rozlucku se svobodu a v cervenci mi foti svatbu. Navic delaji videa, nechali jsme si u nich udelat videopozvanku. Mela obrovsky uspech. Muzes je najit i na youtubu, kde davaji svoje videa. Nase pozvanka je https://youtu.be/OPzZbQdjJ38
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?