Fotograf 15.8.2015 Podstránský mlýn, Lično.

Dobrý den, hledáme fotografa na 15.8.2015. Obřad i celý den bude v Ličně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volno, posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také bych ráda nabídla své služby. Snažím se svatby ztvárňovat tvůrčím způsobem, ráda si všímám momentů plných emocí i mimo hlavní děj. Do zprávy Vám za chvilku pošlu ceník. V ceně kteréhokoli balíčku je přesvatební konzultace, kde probíráme představy snoubenců o fotografiích a samozřejmostí je i smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud hledáte kvalitní a kreativní fotky, doporučuji návštěvu mého webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Prosím, navštivte mé stránky, kde naleznete veškeré informace, vč. transparentního ceníku. S pozdravem příjemních svatebních příprav, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, info posílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé služby jsou vám k dispozici. s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
@julcajulovicova Dobrý den. Podívejte se na můj profil, nebo web, kde najdete další fotografie a ceník. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku mátev poště. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž vám nabízíme naše služby. Zasíláme nabídku do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé, Podstránský mlýn, tam je fajn. Pěkné místo na svatbu. Zkuste mrknout na fotografku Michaelu Zaňkovou - http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň Julka, do správy sme Vám poslali ponuku a naše portfólio nájdete na webových stránkach a FB. Termín máme voľný takže v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?