Fotograf 15.8.2015 Opava

Dobrý den, svatbu máme 15.8.2015 v Litultovicích nedaleko Opavy a sháníme fotografa. Máte někdo nějaký tip? Díky
Odpovědět
My jsme měli z Krnova Marka Bogače, a dělá úžasné fotky a je strašně příjemný. Každý nám říkal že hezčí fotky neviděli. Má své ať stránky tak se mrkni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@manicgirl Dobrý večer, z Opavska doporučuji Jana Vlčka z Dolního Benešova nebo z Ostravy Michala Szydlowského, záleží jaký styl fotografií hledáte. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, viz zprávy :-)
Odpovědět
Michal Krusberský! Mrkněte na svatební fotky na mem profilu. Předčily naše očekávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám poslední volný v srpnu, proto mohu i já nabídnout své služby :) Více info máte ve zprávě ;) Hezký den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám SZ, termín máme zatím volný. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit Michala Szydlowského, http://michalszydlowski.com/, za mně velká spokojenost s jeho prací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud se Vám bude moje tvorba líbit, moc ráda přijedu. Nabízím tvůrčí fotografování Vašeho svatebního dne. Do SZ Vám zašlu ceník a info.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, fotíme vo dvojici a pokiaľ by Vás zaujalo naše portfólio, ktoré nájdete na webe a FB, neváhajte sa ozvať :-) Do správy Vám zasielame ceník. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf Ondřej Vrbický cena 6500,- za celodenní focení, které zahrnuje: Svatební balíček, který obdržíte zahrnuje: - celodenní fotografování (od ranních příprav až do podvečerní zábavy, pokud není domluveno jinak) - DVD nosič s veškerými fotografiemi - úprava všech fotografií - barevně, kontrastně a velikostně (tisk a internetové velikosti) - pokročilá úprava portrétních fotografií (základní a pokročilá retuš) - 60 ks tištěných fotografií formátu 10x15cm včetně alba - 20 ks tištěných fotografií formátu 13x18cm včetně alba - dárkové balení celé zakázky + bonus rámeček s hotovou fotografií 13x18cm, stačí vybalit a už vám zdobí byt :) Můžu zaslat kontakt přímo na něj, Bydlí u Opavy, je to náš rodinný známý, a bude fotit i nám svatbu v červnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín pro Váš svatební den mám ještě volný, proto zde také přikládám nabídku stát se součástí Vašeho dne "D" Více fotografií na webu nebo fb. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?