Menu Forum

Fotograf 15.8.2015 Opava

26. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
manicgirl
1
Registrovala se 4. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 15. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
manicgirl
1
Registrovala se 4. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 15. srpna 2015
 Dobrý den,
svatbu máme 15.8.2015 v Litultovicích nedaleko Opavy a sháníme fotografa. Máte někdo nějaký tip? Díky
13. únor 2015 ve 23:02  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
renata765 (32 r.)
1
Registrovala se 3. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Bruntál.
  • Svatba byla 3. srpna 2014
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
renata765 (32 r.)
1
Registrovala se 3. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Bruntál.
  • Svatba byla 3. srpna 2014
    Region Bruntál
 My jsme měli z Krnova Marka Bogače, a dělá úžasné fotky a je strašně příjemný. Každý nám říkal že hezčí fotky neviděli. Má své ať stránky tak se mrkni. emoticon
13. únor 2015 ve 23:11  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@manicgirl Dobrý večer, z Opavska doporučuji Jana Vlčka z Dolního Benešova nebo z Ostravy Michala Szydlowského, záleží jaký styl fotografií hledáte. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
13. únor 2015 ve 23:22  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na webové stránky”
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, viz zprávy emoticon
14. únor 2015 v 07:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
14. únor 2015 v 09:35  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,

Váš termín mám poslední volný v srpnu, proto mohu i já nabídnout své služby emoticon Více info máte ve zprávě ;)

Hezký den, Vašek
14. únor 2015 v 11:45  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannula
Registrovala se 14. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
yannula
Registrovala se 14. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Můžu doporučit Michala Szydlowského, http://michalszydlowski.com/, za mně velká spokojenost s jeho prací emoticon
14. únor 2015 ve 21:18  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Michal Krusberský! Mrkněte na svatební fotky na mem profilu. Předčily naše očekávání emoticon
14. únor 2015 v 08:29  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný emoticon
14. únor 2015 v 08:57  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
poslali jsme Vám SZ, termín máme zatím volný.
J+P Nejedlí
14. únor 2015 v 15:29  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
pokud se Vám bude moje tvorba líbit, moc ráda přijedu. Nabízím tvůrčí fotografování Vašeho svatebního dne. Do SZ Vám zašlu ceník a info.
15. únor 2015 v 08:45  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:26 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi.
Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte.
HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
22. únor 2015 v 19:33  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, termín máme voľný, fotíme vo dvojici a pokiaľ by Vás zaujalo naše portfólio, ktoré nájdete na webe a FB, neváhajte sa ozvať emoticon Do správy Vám zasielame ceník. Zdravia Lucia a Marek
23. únor 2015 v 09:59  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieenka
26
Registrovala se 28. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Klimkovice , Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lucieenka
26
Registrovala se 28. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Klimkovice , Region Ostrava
 Fotograf Ondřej Vrbický cena 6500,- za celodenní focení, které zahrnuje:
Svatební balíček, který obdržíte zahrnuje:
- celodenní fotografování (od ranních příprav až do podvečerní zábavy, pokud není domluveno jinak)
- DVD nosič s veškerými fotografiemi
- úprava všech fotografií - barevně, kontrastně a velikostně (tisk a internetové velikosti)
- pokročilá úprava portrétních fotografií (základní a pokročilá retuš)
- 60 ks tištěných fotografií formátu 10x15cm včetně alba
- 20 ks tištěných fotografií formátu 13x18cm včetně alba
- dárkové balení celé zakázky
+ bonus rámeček s hotovou fotografií 13x18cm, stačí vybalit a už vám zdobí byt emoticon

Můžu zaslat kontakt přímo na něj, Bydlí u Opavy, je to náš rodinný známý, a bude fotit i nám svatbu v červnu emoticon
23. únor 2015 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
termín pro Váš svatební den mám ještě volný, proto zde také přikládám nabídku stát se součástí Vašeho dne "D"
Více fotografií na webu nebo fb. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Hezké dny přeje
Radek Šviderský
23. únor 2015 v 16:48  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
 Dobrý den. Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
26. únor 2015 v 16:56  •  www.martinindruch.freepage.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
 Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
26. únor 2015 ve 21:32  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí