Fotograf - 15.8.2015 Grabštejn u Hrádku nad Nisou

Dobrý den, hledáme fotografa na naši svatbu. Chtěli jsme Barboru Bistiak (její styl se nám mooc líbí), ale bohužel má obsazeno.Nenapadá Vás někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V tento termín mám zatím volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své služby ale preferuji pleťovku a přirozené barvy tak nevím nevím... Hezký večer Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zatim mame volno. Posleme vam SZ. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kwistyy ;) Tento termín se mi právě uvolnil, proto mohu nabídnout i já své služby. Více info Vám posílám do zprav ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
@kwistyy Dobrý den. Mám zatím volný termín. Další fotky jsou v galerii. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín 15.8. mám stále volný. Budu od Grabštejna pouhých 60 km ;-) . Koukněte prosím ke mě na web, kde mám odkaz na fotoblog, ceník. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, Zezu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, já se také hlásím s volným termínem. Na Grabštejn to mám kousek, takže bez cestovného. Pokud by se Vám líbil můj styl, nevíhejte mne, prosím, kontaktovat. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na váš termínek mám prozatím volno a jsem z Liberce. Jukněte ke mě do alba na práce a kdykoliv mne kontaktujte. S pozdravem M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud se Vám líbí má tvorba ozvěte se, rád zodpovím všechny vaše dotazy. S pozdravem a přáním krásného dne. Karel
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kwistyy píšu soukromou zprávu. Váš termín se mi uvolnil, tak bych vám ráda nabídla své služby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem, podívejte se na moje svatební fotografie a ozvěte se. Přeji krásný den. Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?