Fotograf 15.7.2016 Rychnov nad kneznou

Dobry den, hledame fotografa svatby dne 15.7.2016 v Rychnove nad kneznou, dekuji
Odpovědět
ahoj, osobně doporučuji !!!!!! http://www.martinakalouskova.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovoluji si pro představu přiložit několik fotografií a více informací do soukromé zprávy. Krásný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný. Ukázky najdete na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám ještě volný. pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se ozvete. Ceník a informace najdete na mém webu. Děkuji. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na svatby cestuji po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak když Vás zaujme má tvorba, jsem Vám k dispozici. Svatby fotím po celé ČR. Mou tvorbu a nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín volný ;-) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den Luci, take se hlasim s volnym terminem, tak pokud budete chtit podivejte se do zprav, kam jsem vam poslala blizsi informace. Zatim preji krasny den Petra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem since z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme :) Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě :) Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb.
Odpovědět
http://foto-depress.nafoceno.cz/KONTA...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Také se můžeme individuálně domluvit podle Vašich potřeb a přání. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?