Fotograf, 14.9.2019, hotel Plumlov

Dobrý den, Z důvodu vypadnutí domluveneho fotografa poptávám svatební focení celého svatebního dne (cca od 11hod, obřad ve 14hod) v sobotu 14.9.2019 v hotelu Plumlov (olomoucký kraj). Maximální cena 15 tis. Kč Prosím o nabídky. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @leniskop, rád se Vás ujmu :) Prosím podívejte se na moji práci a když vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu Vám Váš Den velmi ráda nafotím. Do limitu bychom se určitě vlezli. Zasílám bližší info do zprávy. :) S pozdravem Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín màm volný. Navštivte prosím i můj web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký večer, termín mám zatím volný a cestovné v ceně. Ráda dojedu. Mrkněte na webovky a v případě zájmu napišter. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud vas zaujme me portfolio, rad se s vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
@leniskop Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
@leniskop Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrá den, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku. Přeji Vám klidné svatební přípravy a hodně štěstí s výběrem. M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, svatbu vám ráda nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete ukázky mé práce i veškeré info:) Budu se případně těšit. Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a ráda si zafotím na tak hezkém místě. Info a ceny najdete na mém webu nebo mi napište svoje dotazy a hned se vám ozvu. Pokud hledáte někoho empatického, společenského a líbí se vám přirozené fotky, pak si určitě sedneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím, jestli je poptávka ještě aktuální. Mám volný termín a ráda Vám svatbu nafotím, lokalitu znám dobře :) Hezký den Katka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?