Fotograf 14.5.2016 - Středočeský kraj

Dobrý den, sháníme fotografa na svatební focení v okolí obce Zbraslavice. Doba focení by byla od 12ti do 17ti hodin maximálně (pozdní obřad, bez příprav), svatba cca 35 lidí. Máme rádi romantické fotky, malou hloubku ostrosti a klidně i trochu výraznější barvy. Rozpočet na fotografa máme 10tis na 5 hodin. Pokud máte volný termín, budu ráda, když se mi ozvete. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Více informací zasílám do zprávy. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, na základě poptávky na Svatbě.cz nabízím své služby, termín Vaší svatby mám prozatím volný. Mojí prezentaci a ceník naleznete na stránkách. Můj styl je trochu odlišný od toho co dělají kolegové. Fotky hodně retušuji na grafickém tabletu, barvím a dodávám textury, takže leckdy snad působí trochu jako obraz. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf/kameraman (2 lidé). Na svatbu jsem schopen dodat i profesionální automatický fotokoutek (fotobot), který rovnou tiskne fotografie. Jde o automat bez foto obsluhy, je zde jen asistent. Pokud by Vás styl práce a nabídka zaujaly, budu rád když se potkáme na nezávazné předsvatební schůzce. Pěkný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Do vašeho rozpočtu se v pohodě vlezu. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se, rád přijedu ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@zrzlinka Dobrý den, máte zprávičku :-)
Odpovědět
Mockrát děkuji všem za rychlé a skvělé nabídky! ;-) Nečekala jsem takovou účast, tak se omlouvám, že Vám děkuji hromadně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se ještě pokusím přidat svou trošku do mlýna, pokud ještě není výběr uzavřen.... připojuji pro představu foto, více k nahlédnutí na stránkách. Bližší info si dovoluji zaslat do zprávy... Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, váš datum máme zatím volný. Jsme z Mladé Boleslavi, takže k vám kousek. Neváhejte se ozvat. Více informací naleznete na našich stránkách, případně jsme kdykoliv k dispozici. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Rád si hraju s barvami a a upravuji fotografie do teplejších romantických barev a zachycuji novomanžele v přírodním prostředí prostřednictvím malé hloubky ostrosti. Děkuji, hezký večer S pozdravem R.P.
Odpovědět
Profilova fotka
@zrzlinka Dobrý den, info Vám posílám do Vaší pošty
Odpovědět
Článek se načítá
Nás fotil Radek Havlíček z Tábora.Jukni ma webovky.Foto moc pěkné cena super
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@zrzlinka Dobrý den. Váš termín mám volný a do částky se vejdeme. Další ukázky a ceník najdete pod příspěvkem. Přeji krásný den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, zasílám nabídku.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme rádi... pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Děkuji všem za reakce, nečekala jsem až takovou odezvu a nestíhám Vám všem psát:) V současné chvíli už máme vybrané dva fotografy, kteří se nám líbí. Takže nové nabídky již netřeba. Ještě jednou, děkuji! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Velice ráda vám vaši svatbu vyfotografuji. Ano se clonou pracovat umím. Fotím na pevné sklo od makra po 105´portrétní objektiv. Podívejte se prosím na web. Zdraví vás Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
@zrzlinka Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@zrzlinka Dobrý den, jako vizážistka mám tip na pár fotografů v okolí. Pokud by jste chtěla, mohu Vám do zprávy poslat kontakty. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby, termín máme zatím volný. Ukázku fotografií naleznete v našem profilu či na webu. Romantické a snové fotografie děláme moc rádi, určitě bychom Vám v tomto ohledu dokázali vyhovět. Balíčky upravujeme na míru dle požadavků, takže ceny berte jako orientační. Přeji Vám pěkné prožití tohoto krásného ač často hektického předsvatebního času a mnoho štěstí do nastávajícího manželství! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný, info zasílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem :) Ukázku mé prace naleznete zde na kartě nebo přímo na našich webových stránkách. Do ropočtu se vejdeme i s předsvatebním focením. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?