Menu Forum

Fotograf 14.5.2016 - Středočeský kraj

11. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
Registrovala se 24. října 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 14. května 2016
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
Registrovala se 24. října 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
    Region Kutná Hora
 Dobrý den,

sháníme fotografa na svatební focení v okolí obce Zbraslavice. Doba focení by byla od 12ti do 17ti hodin maximálně (pozdní obřad, bez příprav), svatba cca 35 lidí.
Máme rádi romantické fotky, malou hloubku ostrosti a klidně i trochu výraznější barvy.
Rozpočet na fotografa máme 10tis na 5 hodin. Pokud máte volný termín, budu ráda, když se mi ozvete.

Hezký den emoticon
13. únor ve 14:28  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
13. únor ve 14:47 • svatebni_fotografka
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Více informací zasílám do zprávy.

S pozdravem

Martin Hnátek
13. únor ve 14:56  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
na základě poptávky na Svatbě.cz nabízím své služby, termín Vaší svatby mám prozatím volný. Mojí prezentaci a ceník naleznete
na stránkách. Můj styl je trochu odlišný od toho co dělají kolegové. Fotky hodně retušuji na grafickém tabletu, barvím a dodávám textury, takže leckdy snad působí trochu jako obraz.
V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf/kameraman (2 lidé).
Na svatbu jsem schopen dodat i profesionální automatický fotokoutek (fotobot), který rovnou tiskne fotografie. Jde o automat bez foto obsluhy, je zde jen asistent.

Pokud by Vás styl práce a nabídka zaujaly, budu rád když se potkáme na nezávazné předsvatební schůzce.

Pěkný den Mikuláš Křepelka
13. únor v 15:13  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
13. únor v 15:23 • jensik
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Do vašeho rozpočtu se v pohodě vlezu. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
13. únor v 15:54  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se, rád přijedu ;)

Filip
13. únor v 16:16  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

@zrzlinka Dobrý den, máte zprávičku emoticon
13. únor v 16:33  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
    Region Kutná Hora
 Mockrát děkuji všem za rychlé a skvělé nabídky! emoticon Nečekala jsem takovou účast, tak se omlouvám, že Vám děkuji hromadně emoticon
13. únor v 19:24  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Tak já se ještě pokusím přidat svou trošku do mlýna, pokud ještě není výběr uzavřen.... připojuji pro představu foto, více k nahlédnutí na stránkách. Bližší info si dovoluji zaslat do zprávy...

Standa Matouš
13. únor v 19:34  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, váš datum máme zatím volný. Jsme z Mladé Boleslavi, takže k vám kousek. Neváhejte se ozvat. Více informací naleznete na našich stránkách, případně jsme kdykoliv k dispozici. emoticon
13. únor v 19:48  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný večer,

Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se emoticon Rád si hraju s barvami a a upravuji fotografie do teplejších romantických barev a zachycuji novomanžele v přírodním prostředí prostřednictvím malé hloubky ostrosti.

Děkuji, hezký večer
S pozdravem

R.P.
13. únor v 19:54  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@zrzlinka Dobrý den,
info Vám posílám do Vaší pošty
13. únor ve 22:20  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andreja17
2
Registrovala se 29. února 2012 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 3 inzeráty. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
andreja17
2
Registrovala se 29. února 2012 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 3 inzeráty. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Region Příbram
 Nás fotil Radek Havlíček z Tábora.Jukni ma webovky.Foto moc pěkné cena super
14. únor ve 02:18  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor v 09:22 • annapleslova
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @zrzlinka Dobrý den. Váš termín mám volný a do částky se vejdeme. Další ukázky a ceník najdete pod příspěvkem. Přeji krásný den. Zdeněk Morávek
14. únor ve 13:26  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, zasílám nabídku..
Soňa Goldová
14. únor ve 20:56  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor ve 23:16 • petra_sebestova
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme rádi... pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace. S pozdravem Hanka z HSphoto
17. únor ve 04:27  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
zrzlinka (31 r.)
    Region Kutná Hora
 Děkuji všem za reakce, nečekala jsem až takovou odezvu a nestíhám Vám všem psátemoticon V současné chvíli už máme vybrané dva fotografy, kteří se nám líbí. Takže nové nabídky již netřeba.

Ještě jednou, děkuji! emoticon
17. únor ve 12:53  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
17. únor ve 13:03  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Velice ráda vám vaši svatbu vyfotografuji.
Ano se clonou pracovat umím. Fotím na pevné sklo od makra po 105´portrétní objektiv.
Podívejte se prosím na web.

Zdraví vás Mirka Bendová
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@zrzlinka
Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 22:51  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simeonalanta
Simeona Lanta - vizážistka a vlasová stylistka
PRO

Krása - Region Benešov
3
fotoportrét
fotoportrét
simeonalanta
Simeona Lanta - vizážistka a vlasová stylistka
PRO

Krása - Region Benešov
3
 @zrzlinka Dobrý den, jako vizážistka mám tip na pár fotografů v okolí. Pokud by jste chtěla, mohu Vám do zprávy poslat kontakty. emoticon
9. bře v 15:28  •  www.vizazistka-benesov.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby, termín máme zatím volný. Ukázku fotografií naleznete v našem profilu či na webu. Romantické a snové fotografie děláme moc rádi, určitě bychom Vám v tomto ohledu dokázali vyhovět. Balíčky upravujeme na míru dle požadavků, takže ceny berte jako orientační.

Přeji Vám pěkné prožití tohoto krásného ač často hektického předsvatebního času a mnoho štěstí do nastávajícího manželství! emoticon
9. bře ve 21:08  •  www.grafiweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
 Termín mám volný, info zasílám do zprávy.
11. bře v 08:56  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobrý den,

přidávám se s volným termínem emoticon Ukázku mé prace naleznete zde na kartě nebo přímo na našich webových stránkách. Do ropočtu se vejdeme i s předsvatebním focením.

Marie
11. bře v 19:18  •  www.svatebnifoceni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fotografií odkazy na svoje webové stránky.”
17. bře ve 12:27 • photohlavac
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionál”
13. dub ve 20:34 • martinmaslicko