Fotograf 14.10. 2017 Litomyšl

Dobrý den, hledáme fotografa či fotografku na termín 14/10 2017 v Litomyšli. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Litomyšle to nemám daleko. Byl bych rád, když navštívíte můj profil a kouknete na moji tvorbu. Pokud Vás má práce zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) S přáním hezkého večera, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Pokud vás mé fotky osloví, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@sorella88 Dobrý den, termín 14. 10. mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně, pokud by Vás zaujalo, neváhejte napsat. S přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@sorella88 Také hlásím zatím volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín máme volný, pokud by Vás zaujala naše tvorba (odkaz najdete zde pod příspěvkem), ozvěte se.
Odpovědět
Článek se načítá
@sorella88 píši zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
@sorella88 Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu fotit právě Vaši svatbu. Ukázku práce a další detaily najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sorella88 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Fotografa již máme děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?