Fotograf - 13.8.2022 - Zamecky dvur Cernousy

Dobrý den, sháníme fotografa pro nas velky den. Nabidky mi prosim zasilejte do mailu. Bellsie@seznam.cz Moc dekuji a budu se tesit na pripadne nabidky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer, nabídku Vám zasílám na email, ráda vám svatbu vyfotím. Mějte se krásně a případně navštivte mé stránky, či instagram, kde naleznete více mé práce. Budu se těšit Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také mám Váš termín volný. Prosím mrkněte na moje stránky, kde mám základní informace. V případě zájmu se budu těšit 🙂 Víťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám nabídku svatebního fotografa. Podívejte se na porfolio S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?