Fotograf - 13.8.2022 - momentky

Profilova fotka
Ahoj všem, sháníme fotografa pro náš svatební den. Hledáme někoho, kdo dokáže fotit pěkné momentky. Nemáme rádi strojené fotografie a popravdě se cítíme před fotoaparátem trošku nesví. 🙂 Máte prosím zkušenosti s někým, kdo by zvládl nafotit nějaké přirozené fotografie? Předem děkuji za tipy! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ráda Vám svatební den nafotím. 🙂 V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky.
Odpovědět
Ahoj, moc doporučuju Zbyňka Riedla, který nám fotil svatbu. Člověk o něm vůbec neví, ale on je všude a zachytil všechny důležitý momenty, všechny zábavný momentky, prostě co fotka, to atmosféra a příběh. Ani ja ani manžel nejsme moc na focení, neradi se fotíme a i tak z toho vznikly fakt krásný fotky a vzpomínky. (Fb: Svatby s lehkostí)
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný, ale nepíšete kde se bude svatba konat. Fotím jak aranžované fotky (nemusíte se bát, u nich si Vás napózuju), tak se hlavně snažím fotit tak, aby o mě svatebčané ani novomanželé nevěděli. Můžu Vám nabídnout i fotobudku, která tiskne velké a kvalitní fotky. Více informací zasílám do zpráv. Přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_pouckova Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě na mém webu. Snažím se zachycovat momentky a také fotit trochu jiným pohledem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu Vám sz
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji foto vm-design a video momenty lásky
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Mrkněte prosím na moje stránky, kde mám svatební příběhy a základní informace 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji všem za doporučení a nabídky. Hledání fotografa/fotografky dopadlo úspěšně! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Na mou tvorbu můžete kouknout na mých webovkách, nebo profilu IG a FB. Pokud vás má tvorba zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Děkuji Michaela 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda vám svatbu vyfotím, pokud ještě nemáte vybráno 🙂 Více pošlu do zprávy a pěkný den, Terka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂 Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den Martino a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Přeji Vám pěkný a usměvavý den, 🙂 bude mi potěšením fotografovat tak krásný den, jaký jste si vybrali na Vaši svatbu... 😉 Má třicetiletá praxe v předních českých médiích a úspěchy v soutěži Czech Press Photo jistě mluví za vše. Budete-li mít zájem, abych se zhostil fotografování Vašeho dne, určitě se na mne neváhejte obrátit. Krásný den, Honza 🙂 P.S.: má první odpověď byla adminem vymazána, protože jsem do textu přidal odkaz na mé webové stránky... 😞
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?