Fotograf, 13.6.2020, Stodola Trubin, okres Beroun

Dobrý den, S přítelem máme naplánovanou svatbu na 13.6.2020, ale bohužel nám vypadla fotografka. Nevíte prosím o nějaké šikovné fotografce/fotografovi, který by nám svatbu nafotil?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, ja bych kdyztak cas mel:) Muzete kouknout ke me na stranky, kde naleznete vse potrebne;)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer, tento termín mám také ještě volný - ráda vám svatbu vyfotím :) Poslala jsem Vám i zprávu, případně si projděte mé stránky a pokud Vás můj styl osloví, ozvěte se. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Rád se nafocení vaší svatby ujmu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám vám soukromou zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
@pink43 Dobrý den, ráda bych Vám pro váš svatební den nabídla své služby. Do zpráv Vám zašlu další podrobnosti. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Velmi ráda Váš den zdokumentuji. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, v tomto termínu mám zatím volno a Beroun kousek, neúčtovala bych cestovné. Budu ráda, když mrknete i ke mně. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. Ráda se sejdu na nezávazné schůzce. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vás vyfotím :) Kdyby se Vám líbil můj styl, napište mi a na všem se můžeme domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte u ke mě na stránky, třeba vás mé fotky osloví. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu nafotím. Ceny na webu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pink43 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. K dispozici mám i fotokoutek. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! :) Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@pink43 Přeji prima den, termín máme volný a svatbu vám moc rádi nafotíme! Jsme pražští (a dříve víc od Berouna, takže okolí dobře známe :-) ), konkrétní hodiny práce si na svatbě nepočítáme a do 3 týdnů dodáváme sérii minimálně 300 upravených fotek. Další ukázky práce máme na webu. Pokud bychom se vám líbili, dejte vědět a můžeme třeba někam skočit na kafe. :-) - Pavlína, renardproduction.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád nafotím Váš svatební den. Mohu potvrdit, že termín 13.6.2020 mám prozatím volný. Celodenní focení u mě vyjde na 18.000Kč Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách Bude mi ctí zachytit váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
@pink43 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?