Menu Forum

Fotograf - 13.6.2015 - Vysočina

3. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
surevka
1
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
surevka
1
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,
hledám fotografa pro nafocení naší svatby 13.6.2015. Svatba bude v blízkosti Dukovan, takže pokud znáte někoho třeba z okolí nebo ochotného cestovat, budu ráda za doporučení emoticon

Děkuji.
V.
1. bře 2015 v 19:56  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, sme síce z Brna, ale nerobí nám problem vycestovať po celej ČR emoticon pokiaľ by Vás oslovila naša tvorba, ktorú nájdete hlavne na webe a FB, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
1. bře 2015 ve 20:02  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, termín je zatím volný a pokud by Vás práce oslovila, ozvěte se emoticon Více naleznete na webu, odkaz dole pod textem emoticon
1. bře 2015 ve 22:05  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
1. bře 2015 ve 23:25  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

Váš termín máme stále ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i soukromou zprávičku emoticon prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit emoticon

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
2. bře 2015 v 00:01  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Termín mám prozatím neobsazen. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu.

V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé)

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
2. bře 2015 v 08:40  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
2. bře 2015 v 09:22  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den,

rád Vám nabídnu své služby. Ceny, které jsou jistě příznivé, naleznete na mém webu.
Hodně štěstí v životě i výběru fotografa!
René Volfík
2. bře 2015 v 09:22  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
 Mrkněte i ke mně ;)
2. bře 2015 v 19:59  •  www.evabebko.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobrý den, také se nabízím s volným termínem emoticon Na našich stránkách najdete vše potřebné včetně portfolia a ceníku. Marie
3. bře 2015 v 11:37  •  www.svatebnifoceni.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
3. bře 2015 ve 22:12  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@surevka Dobrý den, Váš termín mám taky volný. Budu rád, pokud byste se podívala na mé stránky, nebo profil. S pozdravem, Ján Senčák
3. bře 2015 ve 22:25  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí