Fotograf 13.6.2015 - Kuks, Dvůr Králové nad Labem

Ahoj, prosím o kontakty na dobré fotografy na Trutnovsku. Uvítáme i studenty, kteří mají fotografování jako koníček. Děkuju za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fungujeme po celé ČR, termín máme ještě stále volný :) veškeré informace naleznete na našem webu případně facebooku. Budeme se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Za Kachna Production hlásím, že máme volno a rádi k vám dorazíme! :-) Fotíme vždy ve dvou, po celý den bez počítání konkrétních hodin a samozřejmě s úsměvem na tváři. Budeme rádi, pokud mrknete na naši tvorbu a v každém případě přejeme příjemnou, pohodovou a veselou svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě. Termín mám stále volný. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Sice už nejsem student, ale zase mám volno :-) Veškeré informace na mém webu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, vzhledem k tomu, že fotografie se neustále vyvíjí, jsme téměř všichni takoví věční studenti. :) Termín mm prozatím volný. Budu moc rád, když nahlédnete do portfolia zde pod tímto příspěvkem. Pokud by vás styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku, kde vše probereme. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video, kdy se mnou jede v týmu ještě zkušený kameraman. Díky za váš čas Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Přímo ze Dvora je fotografka Jana Pechlátová, která má výborné foto, ale mně doma neprošla cena za její služby...a tak jsme za našeho fotografa zvolili pana Jiřího Petra z Trutnova (Poříčí), kamarádku fotila rodina Tommových, to je taky možnost...
Odpovědět
Profilova fotka
Studentem již nejsem, ale snad bych to zvládl i tak. Vše podstatné je na mém webu. Hezký den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?