Menu Forum

Fotograf 13.6.2015 - Kuks, Dvůr Králové nad Labem

3. pro 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
1
Registrovala se 13. března 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Dvůr Králové nad Labem, Region Trutnov.
  • Svatba byla 13. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
1
Registrovala se 13. března 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Dvůr Králové nad Labem, Region Trutnov.
  • Svatba byla 13. června 2015
 Ahoj, prosím o kontakty na dobré fotografy na Trutnovsku. Uvítáme i studenty, kteří mají fotografování jako koníček. Děkuju za tipy.
2. pro 2014 ve 21:22  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

fungujeme po celé ČR, termín máme ještě stále volný emoticon veškeré informace naleznete na našem webu případně facebooku. Budeme se těšit
2. pro 2014 ve 21:39  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Za Kachna Production hlásím, že máme volno a rádi k vám dorazíme! emoticon Fotíme vždy ve dvou, po celý den bez počítání konkrétních hodin a samozřejmě s úsměvem na tváři. Budeme rádi, pokud mrknete na naši tvorbu a v každém případě přejeme příjemnou, pohodovou a veselou svatbu. emoticon
2. pro 2014 ve 21:57  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

koukněte i ke mě. Termín mám stále volný.

Hezký večer, ZeZu
2. pro 2014 ve 21:59  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Sice už nejsem student, ale zase mám volno emoticon Veškeré informace na mém webu. Petra
2. pro 2014 ve 22:46  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
vzhledem k tomu, že fotografie se neustále vyvíjí, jsme téměř všichni takoví věční studenti. emoticon
Termín mm prozatím volný. Budu moc rád, když nahlédnete do portfolia zde pod tímto příspěvkem.
Pokud by vás styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku, kde vše probereme.
V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video, kdy se mnou jede v týmu ještě zkušený kameraman.

Díky za váš čas Mikuláš Křepelka
3. pro 2014 v 09:57  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirikovasarka
12
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 9 přátel.
 Přímo ze Dvora je fotografka Jana Pechlátová, která má výborné foto, ale mně doma neprošla cena za její služby...a tak jsme za našeho fotografa zvolili pana Jiřího Petra z Trutnova (Poříčí), kamarádku fotila rodina Tommových, to je taky možnost...
3. pro 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Studentem již nejsem, ale snad bych to zvládl i tak. Vše podstatné je na mém webu.
Hezký den.
3. pro 2014 v 10:49  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí