Fotograf 13.6.2014 - Brno a okolí

Zdravím, hledáme fotografa na naši svatbu, která bude 13.6 v okolí Brna. Prosím ty, co mají volné termíny o zaslání ukázkových fotografií + ceníku do zpráv nebo jako příspěvek do této diskuze :) Děkuji předem, V.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tedy já se hlásím jako první, když je to tu tak prázdné. Vše mám na svém webu, koukněte, uvidíte. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu :) S pozdravem Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Ráda přijedu, budou-li se Vám moje fotky líbit. Ceník je následující: 3900,- focení obřadu, portrétování novomanželů a hromadná fotografie svatebčanů 5500,- focení příprav, obředu, portrétování novomanželů a hromadná fotografie svatebčanů 5700,- fotografování obřadu a portrétování novomanželů, skupinová foto, oběd 6000,- Fotografování obřadu a portrétování novomanželů, skupinová foto, oběd, část oslavy (první hodina) 6500,- focení příprav, obřadu a portrétování novomanželů, skupinová foto, oběd, část oslavy (první hodina)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Brna sice nejsme, ale dojezd není problém :-) Více práce, včetně ceníku, naleznete na webu. Odkaz dole pod textem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@surevka Dobrý večer, já si dovolím doporučit kousek od Brna fotografku Terezu Vítovou nebo z Olomouce manželé Vlkovi, Pavlínu a Martina (vlkfoto.cz), třeba by Vás jejich tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu Vám zprávu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, podrobný ceník najdete na webu a zde na profilu více aktualizovaných fotografií.. Dopravu do Brna neúčtuji. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, termim mame prozatim volny. Cenik posilame do emailu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín zatím volný, budu rád,když se podívate na můj profil nebo web, kde najdete ceník i fotografie. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Pokud budete mít zájem, ukázku mé práce a podrobné informace naleznete na webu nebo zdejším profilu. Brno je moje základna :-). Přeji pohodové přípravy a ať naleznete toho pravého fotografa :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?