Fotograf 13.5.2017 Brno, Kroměříž a okolí

Ahojte, sháním fotografa na 13.5.2017 na focení svatby. Odjezd z Brna do Kroměříže, obřad i hostina v Kroměříži. Chceme někoho, kdo by s námi prožil den, pobavil se s námi. Z naší strany zajištěn odvoz tam i zpět, místo u naší svatební tabule, tudíž i konzumace. Plus samozřejmě nějaký ten peníz navrch, proto klidně fotograf neprofesionální, někdo kdo je šikovný a baví ho to. Kdyby někdo měl nějaké tipy rady, piste, za vše budeme rádi. 😃
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím jak jsou pro vás fotky důležité, ale myslím si, že by stálo za úvahu, nechat si svatbu dobře nafotit. Fotograf ocení víc platbu v penězích než obědem. A vám zůstane trvalá vzpomínka i pro potomky. Pavel
Odpovědět
Samozřejmě nám jde o kvalitu fotografií, napsala jsem, co jsme z naší strany schopni nabídnout. Kdo co víc ocení už je na každém a nabídnout oběd a místo u stolu někomu, kdo s námi bude prožívat svatební den mi přijde jako slušnost. Jsme rádi za každou nabídku profesionálních i neprofesionálních fotografů, každý nějak začínal a nikde není psáno, že i mezi neprofi se nenajde někdo šikovný. Možná příspěvek tedy vyzněl jinak, než bylo zamýšleno, proto opravuji - za služby samozřejmě fotografovi hodláme zaplatit, dle domluvy a jeho požadované ceny za provedené služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_cho Dobrý den, mám to k Vám kousek dál, ale stejně jako se můžou líbit fotky od neprofesionála, můžou se líbit fotky od někoho z trochu větší dálky, všechno je relativní...tak zkusím a kdyby byly moje fotky TO ono, termín mám volný a pojedu :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_cho asi jsem to špatně pochopil :-) To se omlouvám. Jsem také k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Navíc funguji mezi Brnem a KM. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále volný a může být váš. Mrkněte k nám na web a v případě zájmu se ozvěte. Hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám svou nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_cho Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web .-) Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_cho Dobrý večer, uvedený termín mám volný. Koukněte na mé www, kde najdete veškeré informace. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Zasílám ještě sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Brna, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_cho Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta P. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?