Fotograf 13.10.2018 - Zlíský kraj

Dobrý den, vypadl nám fotograf na svatbu 13.10.2018 ve Zlínském kraji - Halenkov. Nenašel by se tady někdo, kdo by měl náhodou ještě volný termín, nebo nějaké doporučení na někoho, koho zkusit oslovit? Focení spíše venku, obřad ve 12:00. Mockrát děkuji za rady, Ilona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Všechny informace o mě, včetně ceníku, naleznete na mých internetových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Tento termin mame volny. Portfolio a info na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu vám být k dispozici. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, venkovní focení, a speciálně na podzim, to je moje! :) Bližší info pošlu do zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, taková komplikace chvilku před svatbou je opravdu nemilá. Naštěstí mám volno a rád Vám nabídnu své služby. S pozdravem, Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, rád Vám tak svatbu zdokumentuji. Bližší informace jsem Vám poslal v soukromé zprávě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybraného náhradníka a moje práce se vám líbí, ráda za vámi přijedu. :-)
Odpovědět
Hlásím se :) Jsem ze Lhoty u Vsetína :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, rád Vám nabídnu naše služby. Podrobnosti Vám napíši do soukromé zprávy. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, do Zlínského kraje jezdím často a nemám to daleko. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Bližší informace posílám do zpráv. Hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?