Fotograf

Dobrý den, poptávám kvalitního fotografa. Nejlépe z Moravskoslezské kraje, aby nebyly příliš vysoké náklady za dojíždění. Svatbu máme konkrétně v Gruntu No 135v Těrlicku (12.06.2021) Budu ráda za nabídky jak přímo od vás fotografů, tak za tipy od nevěst. Děkuji a přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrknete k nam na stranky, treba se budeme libit, dopravu po CR si neuctujeme...at vse klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v daný termín mám stále volno a rád vám svatbu nafotím. V Gruntu jsem už fotil mnohokrát a znám i okolí. Jestli byste měla zájem, můžeme se i osobně sejít a ukážu vím více fotek, úplné galerie a můžete se na cokoliv zeptat :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, taky se hlasim:) Bydlim v praze, ale pochazim z havirova, takze bych cestovne neuctoval. Muzete kouknout na moji praci a na gruntu uz jsem i fotil:)
Odpovědět
Profilova fotka
@eva126 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte i můj web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu :) . Veškeré informace naleznete na mém webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tam to bude krásné a já mám volno! :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě... Pěkný den Gabriela Jochcová
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda dojedu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby se Vám líbilo moje portfolio, rád Vám svatbu v tak krásném prostředí nafotím:-). Dopravu si neúčtuji. Pro více info, ceník a něco o naší možné spolupráci se můžete podívat i na můj web. Krásný den, Oliver Beneš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eva126 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evi 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
@eva126 Dobrý den slečno Evo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Hledáme fotografa na 21.5.22 v Praze,jedná se o svatbu tajnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Mrkněte na moje fotky a napište! 🙂 Nikola Šimíková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám i já nabídku fotografa, podívejte se na web a jestli se vám budou fotky líbit, napište a já vám pošlu ceník. Ceník mám už uvedeny s dopravou. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@eva126 Ráda se Vašeho velkého dne zúčastním. V případě zájmu se mrkněte na stránky Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evo a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?