Fotograf 12.9. 2020 Lázně bohdaneč

Ahoj všem, na poslední chvíli nám odpadla ze zdravotních důvodů fotografka a my jsme teď docela zoufalý. 😞 Nenašel by se tu někde fotograf,který by byl ochotný takto na poslední chvíli prijet? A nestálo nás to 20000? 😞 Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@vickyh To by šlo. Mám ještě volno. Posílám zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vickyh Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Moc děkuji všem za odpovědi a ochotu, už jsme sehnaly fotografa. 🙂 Děkujeme🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
@az_fotosluzby_eu Dobrý den, moc děkuji za Vaši nabídku, již jsme našly fotografa. Hezký zbytek dne a ještě jednou děkuji. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vickyh Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Z Náchoda to mám kousíček. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?