Fotograf 12.9.2015 Jaroměřice nad Rokytnou

Profilova fotka
Ahoj, mohli byste nám, prosím, doporučit fotografa na focení celého dne (od příprav až po večer) 12.9.2015 v Jaroměřicích nad Rokytnou včetně cenových relací, prosím? Moc děkuji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín kdy máte svatbu máme ještě volný. Máme to kousíček. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu s ceníkem a dalšími informacemi. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky, které máme uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslední volný zářiový víkend a rádi Vám ho nabídneme. Z Brna to k vám nemáme daleko. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Při objednání celodenního balíčku bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout své služby ;-) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu své služby svatební fotografky. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám v tomto termínu i se svým kameramanem volno. Pokud se Vám moje práce líbí, rád budu součástí Vaší svatby. Více fotek uvidíte na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?