Fotograf 12.9.2014 Strážnice a okolí

Sháníme fotografa na focení naší svatby dne 12.9.2014. Obřad ve Strážnickém parku, hostina + focení novomanželů v Bzenci + focení svatebčanů. Díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín máme volný a rádi za Vámi přijedeme. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše stránky a pokud Vás naše práce zaujme, budeme se těšit na spolupráci. Hezký večer Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásíme volný termín, zbytek na webu.......hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín volný a klidně bych si výlet k Vám udělala :-) Asistent v ceně...Více naleznete na mém webu. Pokud Vás svojí prací oslovím, ozvěte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Pokud by se Vám naše práce líbila (více toho najdete na našem facebooku), ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@dasara dobrý den, tento termín mám volný více na www.luciefoto.cz pokud se vám má práce líbí dejte vědět :) Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla volný termín. Můžete se podívat na můj profil, nebo na web, kde najdete i ceník. Dopravu do Strážnice máte zdarma. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Všem moc děkuju za nabídky. Musím to projít a uvidíme, co vybereme :-)
Odpovědět
Zkus martin kopriva kyjov.marketa z dubnan.rajecky.radovan chvila.manzele vlkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud ještě nemáte vybráno, nabízíme se na uvedené datum, máme volno a bude nám ctí Váš svatební den fotografovat. mirekbednarik.com - www.mirekbednarik.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídl své služby, v případě zájmu mě kontaktujte, udělal bych Vám individuální nabídku. Moji tvorbu najdete na mých webových stránkách.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?