Fotograf 12.8.2018 Jablunkov

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu 12.8 (neděle) v Jablunkově (okres Frýdek Místek). Obřad bude v poledne na zahradě a hostina v nedaleké restauraci. Uvažujem i o videu, takže pokud by se našla nějaká sehraná dvojice, byl by fajn i kameramen. Ale není podmínkou, záleží na financích a ještě nejsme rozhodnutí. Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili (i natočili) a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vzhledem k volnému termínu se dovoluji i já připojit se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Jablunkov mám kousek :) Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Navazujeme spolupráci s kameramanem, který má k dispozici dron. Jezdíme po celé České republice. Malá ukázka je zde. Více informací najdete na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky). Pokud Vás práce zaujme, ráda zodpovím více informací. Krásný den,Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný :) Přeji hezký den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením nafotit váš svatební den. Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a jsem z MS kraje. Na mém webu naleznete veškeré informace. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte ode mě i zprávu. Pro nesobotní termín vždy individuální cena dle vašich potřeb. Rádi zajistíme jak foto, tak i video, jsme sladění a vychází to vždy lépe než objednávat 2 různé dodavatele. Více informací přes zprávy, email či po telefonu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Touto dobou budu zrovna na slezsku, tak když by se vám můj styl zamlouval, tak dejte vědět;) Více informací naleznete na sránkách.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám nabídnu své služby. Bližší informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda i já nabídnu své fotografické služby. Pokud by Vás má práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na případné setkání. Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Ráda se s váma domluvím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@arwynka Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@arwynka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v neděli svatby moc nejsou, tak velice rád Vám nafotím tu Vaší. Mrkněte se na můj web a popřípadě zájmu Vám zašlu bližší informace. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@arwynka Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Váš velký den D. Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj zdejší profil, kde kromě ukázek mé práce naleznete i další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu Vaší svatby máme volno a rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud Vás naše práce zaujme kontatujte nás prosím pro bližší informace. Oba dva pocházíme z Třince, takže dobře známe okolí. Děkuji a hezký den Veronika a Martin
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?