Fotograf, 12.10.2019, Labská Stráň vyhlídka Belvedér

Profilova fotka
Ahoj, sháníme šikovného fotografa pro náš velký den na 12.10.2019 na vyhlídce Belvedér na Labské Stráni. Svatba bude venku na vyhlídce ve 14.00. Máme zájem o celodenní focení - přípravy, obřad, focení hromadné a focení samotného páru, hostina. Vše bude venku, takže bude chladněji. Perfektní by bylo mít fotografy 2, kteří jsou zvyklí pracovat spolu, ale není to podmínkou. Máme určitou představu jaký styl fotek by to měl být, ale špatně se to popisuje. Máme rádi přirozené ne vynucené pózy, spíše zachycení okamžiků. Pokud bude fotograf z větší dálky, počítáme se zařízením ubytování! :-) Díky Maya
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na portfolio na mém webu, pokud je to právě to, co hledáte. :-) S přáním hezkého dne, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
hezky den, vas termin mame volny :) budeme radi,pokud se podivate na mase webove portfolio,kde naleznete veskere informace vcetne cen.S pratelskym pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se "hlasim" s volnym terminem:) Kdyztak kouknete na me stanky, kde naleznete vse potrebne - jak ukazky praci, info tak i recence. Hezky den preji Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím i me portfolio, třeba to bude ono;) Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@maya_cz Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Není problém zamluvit i druhého mého sehraného kolegu, pokud jste přesvědčena o tom, že je to nezbytné. :) Ale to vše můžeme probrat na případné předsvatební “bojové” schůzce. ;) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v uvedeném termínu mám volno. Budu ráda, když mrknete na mé portfolio a pokud se vám bude má práce líbit, budu moc ráda fotografkou vašeho svatebního dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. Mám svého 2. fotografa. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji za nabídky! S partnerem máme teď rozhodně co prohlížet a doufám, že najdeme právě ten styl, který hledáme. :-)
Odpovědět
@maya_cz Dobrý den, také bych ráda připojila svou nabídku pro Váš svatební den. Další podrobnosti Vám zasílám do zprávy. Fotografie a konkrétní informace naleznete i na mém webu. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maya_cz Dobrý den, rád budu v případě zájmu k dispozici. Více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@maya_cz Dobrrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pracujeme ve dvojici a Váš termín máme volný. Naše svatební příběhy naleznete na našem webu. Více info jsem Vám zaslal do zpráv. S pozdravem Honza a Alča
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a rád se o focení postarám :-). Sehnat si k sobě druhého fotografa nebude problém, když se domluvíme, že to dává smysl. Zaujme-li Vás má práce, určitě se neváhejte ozvat! Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Mnohokrát děkuji. Je báječné, že se nám sešlo tolik pěkných nabídek. S partnerem se pustíme do prohlížení a dáme vědět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maya_cz Dobrý den Mayo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín na focení svatby. Moje fotky najdete kliknutím na profil nebo na web pod příspěvkem. Jsem komunikativní a na svatbách se snažím maximálně zapadnout a zachytit realitu a emoce. Samozřejmě ale nepřijdete ani o párové focení podle vašeho přání. Chladnější počasí je fajn a fotky na podzim mají svoje kouzlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda Vám svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mých stránkách :) Zdravím, Šárka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?