Fotograf - 11.9. 2021 Miroslav

Zdravím ve spolek 🙂 Sháníme šikovného fotografa na svatební focení - 11.9.2021. Svatba se bude konat kousek od Miroslavi okr. Znojmo. Moc děkuji za případné nabídky nebo doporučení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@a_nettka Ahojka, termín mám ještě volný. Nahlédněte na mou webovou presentaci, kde naleznete ukázky z celých dní, ceník a další informace. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volná a pokud se bude líbit moje tvorba na webových stránkách, ráda přijedu a nafotím Váš velký svatební den. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, Váš termín mám volný. Více zjistíte na www.okemfotografa.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám volný, ráda se Vás ujmu :) Mohu přijet z Hodonína. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. S pozdravem Michal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, i já bych se připojila s nabídkou služeb 🙂, tento termín mám sále volný a ráda vám svatbu nafotím. Info o balíčcích a portfolio naleznete na mých webových stránkách 🙂 Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moooc ráda Vám svatbu v Miroslavi vyfotím, nabídku a všechny potřebné informace napíšu ve zprávě. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád budu při tom🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný a tak když se Vám bude moje práce a cena líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku, spousty rekvizit a pokud byste se rozhodli i pro video, tak spolupracuji s kameramanem. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Fotky od Lů, Kamilu Vávrovou a Narativ photo. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované fotografy rovněž kontaktovat. Najdete tam mnoho dalších dodavatelů, kteří vykonávají svou práci ve svém okolí. Přejeme hodně štěstí při organizaci svatby! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@a_nettka Dobrý deň, písal som Vám správu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, v Miroslavi už jsem jednu svatbu fotil. Pokud byste si vybrala mé služby, rád s Vámi propluji Vaším svatebním dnem. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@a_nettka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Moc děkuji za veškeré nabídky, už máme vybráno 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den 🙂 Tento termín mám prozatím volný. Moje webové stránky jsou www.stanislavatylmanova.cz nebo fb www.facebook.com/SPphotography.cz Jezdím po celé ČR 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?