Fotograf 11.9.2020, Úžice

Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych poptala fotografa na celodenní focení svatby, která by měla proběhnout 11.9.2020 v resortu Svět v Úžicích (okres Mělník). Děkuji za zaslání nabídek. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zkuste mrknout ke mně :) do Mělníka to mám nedaleko a termín volný. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@aklaka Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby fotografa. Váš termín mám volný. V případě zájmu se podívejte na mé stránky. Ceník jsem Vám zaslal do zprávy. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte, prosím, i ke mně na stránky. třeba se Vám můj přístup zalíbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aklaka Zdravím Katko, pátek 11.9. mám volno. Rad přijedu. Více v SZ. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Hezký den! Pokud budete mít zájem tak se s vámi moc ráda domluvím :) Mám možnost i druhého fotografa pokud by jste měli zájem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@aklaka Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád nafotím. Píšu vám SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný, a moc rád Vám svatbu nafotím! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@aklaka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Myslím, že všechny body splňuji. V první řadě jde o to si svatbu užít a díky tomu jsou i skvělé fotky. Určitě Vám mohu nabídnout a domluvit se na požadavcích i když je třeba na svém webu nezmiňuji. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný a mám to kousek. 🙂 Více info Vám zašlu do soukromé zprávy. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a moc rád se o focení postarám :-). Mrkněte na můj web a zaujme-li má práce, napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a svatbu Vám ráda nafotím, pro více info navštivte můj profil :) Hezký den Veronika Mašková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@aklaka Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaší svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší možné spolupráce🙂. S pozdravem, Oliver Beneš
Odpovědět
Profilova fotka
A svatební showreel, zapomněl jsem doplnit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@aklaka Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, do Mělníka mám dopravu zdarma, tak pokud byste stále hledali fotografa, nabízím svou práci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?