Fotograf 11.8.2018 okolí Brna

Dobrý den, sháním fotografa/fotografku k nafocení malé svatby - bude pouze se svědky :-) obřad bude kousek od Blanska v penzionu mezi lesy a loukami, s focením počítáme tak cca 2 hodiny, nabídku prosím i s uvedením ceny. Děkuji Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám nabídnout své služby? :-) Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci, Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
@dopitafoto Dobrý den, můžu Vás poprosit o cenu do zprávy?
Odpovědět
@kubous_foto Dobrý den, můžu Vás poprosit o cenu do zprávy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda i já nabídnu své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na případné setkání. Pěkný den. Michaela Kejdušová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?