Fotograf, 11. 6. 2016, zámek Sychrov

Ahojte všem, hledáme fotografa na 11.6. na Sychrov, focení nejspíš na cca 6-7 hodin, od ranních příprav (ty budou v okolí Ml. Boleslavi), přes obřad po skupinové foto po obřadu. Díky všem za tipy i nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Svatby fotím po celé ČR. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotoslužby. Termín máme zatím volný. Jsme z Mladé Boleslavi a celodenní svatby fotíme vždy ve dvou fotografkách. Chválíme lokalitu, Sychrov je nádherné místo. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tulikraska Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. Termín je prozatím volný. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také máme volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín je prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. ' Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@tulikraska Dobrý den. Mám volný termín a často fotím na Sychrově. Další informace a ukázky najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín stále volný, jsemz Jablonce takže Sychrov znám a Boleslav je v dobrém dojezdu. Budu rád když se mrknete na webu na moji tvorbu a pokud se Vám bude líbit, tak se určitě domluvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pripojim s nabidkou :) ukazky praci najdete na mem webu ci na profilu zde :) Hezky den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Tam jsme fotili...Pěkné místo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Podívejte se prosím na stránky- hlavně klipy, kde konečně vidíte ucelené svatby cca 35 záběrů. Jednotlivé dobré ba výborné záběry najde každý fotograf, ale ucelenou svatbu to už je docela něco jiného. Přeji hodně štěstí a dobrou ruku při výběru všech zúčastněných vašeho dne D. Ukázky jsou ze Sychrova Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@tulikraska Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@tulikraska Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nyní akce na svatby v roce 2016: 10 hodin focení 7500Kč (v ceně je zahrnuta doprava ve středních a jižních Čechách) Pokud Vás zaujala má ukázka, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Vás terminek mam aktuálně volny. Pokud Vás má tvorba zaujala pisnete - rada se s Vami domluvim na detailech, Vaši predstavě atd. Preji krasny zbytek vecera s pozdravem Blahová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?