Fotograf 11.6.2016 Selský Dvůr Praha

Profilova fotka
Ahoj, hledám fotografa/fotografku na naší svatbu v Selském Dvoře. Jak nadpis uvádí, je to 11.6.2016 v Selském Dvoře v Praze-Hostivaři. Dáte mi někdo tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jediný náš volný červnový sobotní termín, dovolím si zaslat do zprávy naší nabídku :-) Hezký den Svačinová Sylvie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Dobrý den, 11.6.2016 mám zatím neobsazeno. Jsem z Ostravy, ale do Prahy a okolí jezdím fotit celkem často, není problém dojet. U fotografování se snažím o přirozenost, jednoduchost, pózy často vznikají zcela spontánně, aby co nejvíce odpovídaly povaze novomanželů. Občas využívám i specifické rekvizity (vlastnoručně vyráběné), které jsou k tématu svatby (viz druhá foto) Podrobnější info a cenovou nabídku posílám do zprávy. Přeji hezký den :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Koukněte ke mě na web a do mého portfolia. Pokud vás moje fotografie zaujmou, budu ráda, když mě budete kontaktovat. Bydlím kousek od Selského dvora ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlásím volný termín. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Jano, pokud bych mohl dát tip, tak bych dal tip na sebe. Termín mám ještě volný, více info na mém profilu. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa, nabídek dostanete jistě více než dost. Příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný. S pozdravem Robin :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Klidně koukněte na web, který je uvedený na kartě. V případě zájmu stačí písnou. Buduse těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Dobrý den, napsala jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Krásný večer, Váš termín mám ještě volný, proto posílám interní zprávičku. mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Zasílám vám zprávu. Přeji pěkný den, Aleš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, zatim mam jeste volno, ale dlouho to trvat nebude :-) Pokud se Vam bude libit ma prace, rad se osobne nezavazne setkam a dozvim vice podrobnosti pro vytvoreni cenove nabidky pro Vasi svatbu. Tomas Wolf
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den! Taky mám termín ještě volný a moc rád Vám vytvořím památku na Váš velký den. Všechny potřebné informace a tvorbu najdete na mých stránkách. Robert Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já mám zatím Váš termín volný, kdyby Vás moje práce zaujala ;) Přeji hezký večer S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina ráda váš den zachytím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Krásný den! Bydlíme kousek od Prahy a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. Nabízíme celodenní fotografování, pracujeme vždy ve dvou a rádi se s Vámi před svatbou sejdeme někde u kafe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Dobrý den, zkuste se podívat i na naši tvorbu. Děláme také video. S přátelským pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina Dobrý den, právě se nám tento termín uvolnil, pokud ještě nemáte vybráno, můžete se podívat i k nám. Pohodový den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k mání na celý den, mrkněte na mé porfólio. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
@janenina @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, pridavam se s volnym terminem. Mrknete na moje portfolio treba zde na profilu nebo na nasich webovych strankach. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den :), termin mame volny.. Napiste nam v pripade zajmu. Michal, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji vsem za prispevky,fotografa jiz mame vybraneho.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?