Fotograf 11.6.2016 okres Frýdek-Místek

Zdravím, sháním fotografa na 11.6.2016 okr. Frýdek -Místek. Děkuji za tipy:)
Odpovědět
Doporučuju Michala Krusberského. Je buď tady jako profík nebo na facebooku jako "Fotograf Michal Krusberský". Byli jsme s ním moc spokojeni, po svatbě nás fotil ještě 2x! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame prozatim volny. Veškerého info naleznete na nasich www. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný. Info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@baru987 Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Budu rád pokud byste navštívila mé stránky, nebo zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@baru987 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Zdravím, měla jsem mít taky svatbu 11.6. na severní moravě, ale nakonec jsme to odložili, i když až po kompletním zařízení. Proto nabízím svou fotografku, která měla tento datum už přes rok rezervovaný pro nás. Je to Sonka Skerik z Brna. Měla jsem rezervovaný kompletní balíček visage, styling a fotografování. Pokud se pro ni rozhodnete, rozhodně nebudete litovat, je skvělá. Dokáže i z nádherné nevěsty udělat ještě krásnější bytost a její fotky jsou taky moc pěkné: https://www.facebook.com/media/set/?s.... Kdybyste měli zájem, kontaktujte mě, přes zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet do F-M není problém - většinou svatby fotím v okolí F-M. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?