Fotograf 11.6.2016 okres Frýdek-Místek

23. bře 201612

Zdravím, sháním fotografa na 11.6.2016 okr. Frýdek -Místek. Děkuji za tipy🙂

• Doporučuju Michala Krusberského. Je buď tady jako profík nebo na facebooku jako "Fotograf Michal Krusberský". Byli jsme s ním moc spokojeni, po svatbě nás fotil ještě 2x! 🙂

• Dobry den, tento termin mame prozatim volny. Veškerého info naleznete na nasich www.

S pozdravem

Martin Hnátek

• Zdravím,

termín mám volný. Info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Mějte se... Martin

• Sponzor fóra
  • Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga

• @baru987
    Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Budu rád pokud byste navštívila mé stránky, nebo zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák

• Dobrý večer,

také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce 😉

Přeji hezký večer

Vratislav Jenšík

• @baru987  
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý den,

tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách.

S pozdravem
    Martin Kubečka

• Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den.

S pranim pekneho dne
    Katerina

• Dobrý den, nabízím Vám své služby.

• Zdravím, měla jsem mít taky svatbu 11.6. na severní moravě, ale nakonec jsme to odložili, i když až po kompletním zařízení. Proto nabízím svou fotografku, která měla tento datum už přes rok rezervovaný pro nás. Je to Sonka Skerik z Brna. Měla jsem rezervovaný kompletní balíček visage, styling a fotografování. Pokud se pro ni rozhodnete, rozhodně nebudete litovat, je skvělá. Dokáže i z nádherné nevěsty udělat ještě krásnější bytost a její fotky jsou taky moc pěkné: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857707024327287.1073741833.709974572433867&type=3. Kdybyste měli zájem, kontaktujte mě, přes zprávu.

• Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet do F-M není problém - většinou svatby fotím v okolí F-M. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Svatební fotografie, na kterých zachytím Vaše emoce. Neváhejte se mi ozvat, mám férové ceny a cestuji po celé ČR.
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů