Menu Forum

Fotograf 11.6.2016 okres Frýdek-Místek

23. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
baru987
2
Registrovala se 8. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
baru987
2
Registrovala se 8. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Zdravím, sháním fotografa na 11.6.2016 okr. Frýdek -Místek. Děkuji za tipyemoticon
12. led 2016 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 581 příspěvků, 12 alb a 15 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 581 příspěvků, 12 alb a 15 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuju Michala Krusberského. Je buď tady jako profík nebo na facebooku jako "Fotograf Michal Krusberský". Byli jsme s ním moc spokojeni, po svatbě nás fotil ještě 2x! emoticon
12. led 2016 v 08:24  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobry den, tento termin mame prozatim volny. Veškerého info naleznete na nasich www.

S pozdravem

Martin Hnátek
12. led 2016 v 10:53  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

termín mám volný. Info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Mějte se... Martin
12. led 2016 v 17:28  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
12. led 2016 v 19:15  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

@baru987
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Budu rád pokud byste navštívila mé stránky, nebo zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
12. led 2016 ve 21:25  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;)

Přeji hezký večer

Vratislav Jenšík
12. led 2016 ve 22:41  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 5 měsíci)

@baru987
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
13. led 2016 v 00:13  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách.

S pozdravem
Martin Kubečka
13. led 2016 ve 21:38  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (31 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (31 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den.

S pranim pekneho dne
Katerina
20. led 2016 ve 13:03  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
23. led 2016 ve 12:15  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, měla jsem mít taky svatbu 11.6. na severní moravě, ale nakonec jsme to odložili, i když až po kompletním zařízení. Proto nabízím svou fotografku, která měla tento datum už přes rok rezervovaný pro nás. Je to Sonka Skerik z Brna. Měla jsem rezervovaný kompletní balíček visage, styling a fotografování. Pokud se pro ni rozhodnete, rozhodně nebudete litovat, je skvělá. Dokáže i z nádherné nevěsty udělat ještě krásnější bytost a její fotky jsou taky moc pěkné: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857707024327287.1073741833.709974572433867&type=3. Kdybyste měli zájem, kontaktujte mě, přes zprávu.
24. led 2016 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 6 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet do F-M není problém - většinou svatby fotím v okolí F-M. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře 2016 ve 13:01  •  www.allinfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí