Fotograf 11. 6. 2016, Nový Jičín (zámek Kunín)

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na 11. 6. 2016 v Šenově u Nového Jičína. Obřad bude probíhat na zámku v Kuníně. Nabídněte prosím své služby kdo máte termín volný. Děkuji, L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam volno a rada Vam obrad nafotim :) Podivejte se prosim na me webove stranky, vetsina svateb je z Anglie, v Ceske republice fotim prvni sezonu, pokud Vas zaujmou rada s Vami vse proberu, Hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Lucie, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Budu rád, pokud byste navštívila můj profil, kde kromě fotografií naleznete i reference na mojí práci. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Lucie. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Lucie, tento termín mám volný. Zdraví Jaroslav Staněk
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_nj Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tímto nabídl své služby. Více informací ohledně svatebního focení a také další ukázkové fotografie z mé tvorby naleznete na mých www stránkách :-) S pozdravem Martin K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?