Fotograf 11.06.2022 Velké Meziříčí

Profilova fotka
Dobrý den všem, Hledám také fotografa na svatbu, která se bude konat ve Velkém Meziříčí dne 11.06.2021. Nemáme zájem o extrémně naaranžované fotografie ženicha a nevěsty, spíš bychom rádi měli momentky z průběhu dne za rozumný peníz. 🙂 Děkuji za tipy. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba. Ráda nafotím Váš svatební den 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_koprova Dobrý den, termín mám volný a mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé tvorbě na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte i ke mně, termín mám zatím volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám Vaši svatbu nafotím. www.zemanlukas.com
Odpovědět
Profilova fotka
Všem děkuji za nabídky. Máme již sehnáno. 🙂 M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Na mém profilu najdete odkaz na webové stránky, kde najdete více ukázek ze svateb. Také zajímavé články o mojí práci. Stačí kdykoliv napsat. Přeji hezký den, Lukáš
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?