Fotograf 10.7.2021 Kněževes u Rakovníka

Dobrý deň, zháňame šikovného fotografa/fotografku na náš výnimočný deň. Ďakujeme za info Vlaďka a Vláďa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Váš svatební den. :) . Veškeré informace najdete na mém webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenka146 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný slunný den, kdyby zaujala moje práce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, z Prahy 5 to mám kousek a termín volný :) Tak mrkněte ke mně a když se bude má práce líbit, neváhejte mě kontaktovat pro sjednání nezávazné předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte i ke mně na webovky. Třeba se Vám můj styl bude líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotografujeme:) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
@vladenka146 Dobrý den, termín mám volný. Do soukromé zprávy si Vám dovoluji zaslat další podrobnosti :-) Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenka146 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den Vlaďko a Vláďo 🙂 Ráda Vám Váš výjimečný den nafotím. Pěkný den. Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Veškeré informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu volný termín. Informace i ukázky mám na profilu i na webu a ráda vám připravím nabídku na míru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a rád se o focení postarám, zaujme-li nabídka na mém webu :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenka146 Dobrý den, rád bych Váš svatební den nafotil, záleží na termínu. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád přijedu – odkaz na fotky na profilu, stačí dát vědět v kontaktech ♥ Petr
Odpovědět
Dobrý deň všem, Ďakujeme za príspevky a súkromné správy, fotografa už máme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?