Fotograf 10.6. 2016 - Praha východ

Sháním fotografa na svatbu 10.6. 2016 Praha východ, focení: obřad, oběd a cca 2 hodiny na afterparty. Prosím o cenové nabídky děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek. Rád bych Vám nabídl své fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové prezentace. Pokud Vás má nabídka zaujme neváhejte mě kontaktovat. Děkuji za Váš čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mám ještě volný, podívejte se na moji práci a pokud vás zaujme, určitě mne kontaktujte. Věřím že najdeme řešení právě pro vás. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Nabídku posílám do zprávy. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take mam volno, takze se pripojuji s nabidkou ;) Prace najdete na zdejsim profilu, fb a webu. Cenik ve zprave..pekny den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@propac Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa, Váš termín mám volný. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme. Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě. :) Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?