Fotograf 10/10/2020 Buchlovice

Dobrý den, hledáme fotografa na termín 10/10/2020. Obřad se uskuteční v Buchlovicích ve 14:30. Jedná se nám o nafocení obřadu a společných fotografií. Předpokládaná doba focení 1-2 hodiny. Prosím o cenovou nabídku do zprávy. Děkuji, Krystýnková.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby jste měla zájem o delší focení, kvalitní služby a bude se Vám líbit moje práce. Neváhejte mě kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dominikakrystynkova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a jelikož už jde o mimosezónní termín, můžeme nabídnout i slevu 🙂 Více fotek najdete na našem profilu a více informací rád poskytnu ve zprávě. S pozdravem Petr Brodík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?