Fotograf 10/10/2020 Buchlovice

11. srp 202040

Líbí se mi to

Dobrý den,

hledáme fotografa na termín 10/10/2020. Obřad se uskuteční v Buchlovicích ve 14:30. Jedná se nám o nafocení obřadu a společných fotografií. Předpokládaná doba focení 1-2 hodiny.

Prosím o cenovou nabídku do zprávy.

Děkuji, Krystýnková.

• Dobrý den, kdyby jste měla zájem o delší focení, kvalitní služby a bude se Vám líbit moje práce. Neváhejte mě kontaktovat 🙂

• @dominikakrystynkova
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    Svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,

Váš termín máme volný a jelikož už jde o mimosezónní termín, můžeme nabídnout i slevu 🙂

Více fotek najdete na našem profilu a více informací rád poskytnu ve zprávě.

S pozdravem
    Petr Brodík

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Více než 10 let na trhu svateb!
    Miluji focení, zbožňuji svatby a největší odměnou je pro mě Vaše spokojenost s fotografiemi ode mě.
    Nově na Beremese.cz
    9 let zkušeností s fotografováním svateb.
    Recenze mých zákazníků jsou 36x 5,0/5,0.
    Tomáš Tomášek
    Litoměřice
    Zabývám se především focení svateb a rodin. Focení je mou prací i koníčkem zároveň. To Vám zaručí maximální kvalitu a kreativitu fotografií. Celá ČR