Fotograf 10.10.2020

Dobrý den, hledám svatebního fotografa na 10.10.2020, praha. Má někdo ještě volný termín? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @arabell, 10.10.2020 mám aktuálně k dispozici. Prosím podívejte se na moji tvorbu. Když vás zaujme můj přístup, budu rád když mě kontaktujete. Rád za vámi dojedu. S přáním pěkného dne Martin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja bych volno mel, pokud by me nebylo potreba az uplne do vecera:) kdyztak kounete na moji praci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno a mohu celý den. Praha je ideální. Veškeré informace mám na webu. Ozvěte se prosím rychle. 10.10 mám předběžně jednu akci, kde se musím včas odhlásit.
Odpovědět
Profilova fotka
@arabell Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám volno, před týdnem mi jedna svatba vypadla. Mrkněte na web a když se vám budu zamlouvat, stačí napsat! ♥ Mějte se hezky, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
@arabell Dobrý den, i já mám termín volný. Do soukromé zprávy Vám zasílám nějaké podrobnosti. Děkuji, přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
@arabell Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano termín mám ještě volný a ráda za Vámi přijedu ;-) . Ceník i ukázky mé práce najdete na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?