fotograf 10.10.2020

14. zář 202010

Dobrý den, hledám svatebního fotografa na 10.10.2020, praha. Má někdo ještě volný termín? Děkuji

• Dobrý den @arabell , 10.10.2020 mám aktuálně k dispozici.
    Prosím podívejte se na moji tvorbu. Když vás zaujme můj přístup, budu rád když mě kontaktujete. Rád za vámi dojedu. S přáním pěkného dne Martin 🙂

• Dobry den, ja bych volno mel, pokud by me nebylo potreba az uplne do vecera🙂 kdyztak kounete na moji praci.

• Dobrý den,
    zatím mám volno a mohu celý den. Praha je ideální. Veškeré informace mám na webu. Ozvěte se prosím rychle. 10.10 mám předběžně jednu akci, kde se musím včas odhlásit.

• Sponzor fóra
  • @arabell
    Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

Kromě klasického focení nyní
    nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

• Hezký den, mám volno, před týdnem mi jedna svatba vypadla.
    Mrkněte na web a když se vám budu zamlouvat, stačí napsat! ♥
    Mějte se hezky, Petr

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• @arabell
    Dobrý den,

i já mám termín volný. Do soukromé zprávy Vám zasílám nějaké podrobnosti.

Děkuji, přeji hezký zbytek večera.

S pozdravem,
    Nikola Jiráčková

• @arabell
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,

ano termín mám ještě volný a ráda za Vámi přijedu 😉 . Ceník i ukázky mé práce najdete na webu.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Tomáš Tomášek
    Litoměřice
    Zabývám se především focení svateb a rodin. Focení je mou prací i koníčkem zároveň. To Vám zaručí maximální kvalitu a kreativitu fotografií. Celá ČR
    Jsem svatební fotograf z Teplic, působím po celé ČR. Mrknětě na mojí práci.
    Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.