Fotograf 10.06.2017 TELČ

Profilova fotka
Ahoj. Sháníme profesionálního fotografa na termín 10.06.2017. Svatba se koná pár kilomentrů od Telče, v lesích. Děkujeme za každou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pro představu připojím několik fotografií a více do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba v lesích? Olalala :) 10.6. mám volno, takže si moc rád udělám výlet :) Portfolio najdete v odkazu v podpise :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Telč a její okolí miluju, a tak by bylo fajn, kdybychom se tam mohli potkat při focení Vaší svatby! Zvlášť když bude v přírodě! Termín mám zatím volný. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více v SZ. Přejeme hezký den. S Pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme volný a Brno je kousek. Když by se vám fotky líbily, napište a domluvíme se. Mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a na mých webových galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji se připojit s nabídkou volného termínu. Všechny informace najdete na webu. Přeji krásný den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?