Fotograf 1.9.2018 Svatba pod Blaníkem

Dobrý den a ahoj, sháním fotografa na svatbu, která se bude konat 1.9.2018 pod bájnou horou Blaník (středočeský kraj). Mám zájem o cca 8 hodin focení. Líbí se mi hlavně reportážní styl focení. Děkuji za ukázky Vaší práce. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný večer, rád bych Vám nabídl své služby.:) Více informací, fotografií a např. i svatební balíčky naleznete na webu! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme stále volný. Veškeré potřebné informace naleznete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám nabídnu své služby. Bližší informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Aničko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, také mám tento termín volný. Ráda vám vaši svatbu nafotím. Koukněte prosím na mé portfolio zde na beremku či na mém webu. Odkaz najdete pod fotografií. ;-) Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Aničko, koukněte na na mé fotky a pak je to na Vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín se mi nedávno uvolnil, tudíž budu ráda, pokud se podíváte na mou práci :) Blaník je úžasné místo! Skvělá volba! Přeji hezký víkend, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?