Fotograf 1.8.2015

Prosim neznate nejakeho dobreho fotografa ? Budeme mit svatbu v Zapech u Brandysa n.L. a jsme z Libiše u Neratovic tak nejlip nekoho z okoli...chteli bysme nafotit rano+obrad v kostele+klasika foceni odpoledne. Diky moc za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dovoluji si nabídnout své služby. Jsem z Prahy Kobylis, do Brandejsa i Neratovic to mám kousek.. Posílám soukromou Zprávu. Krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete juknout ke mě na práce zde do alb (kde naleznete i reference nevěst), nebo na web či firemní facebook. Pokud vás práce zaujme, velice ráda s vámi strávím váš velký den :) S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, ceník najdete na webu a reference od nevěst zde na profilu.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, já si dovoluji přidat i svou nabídku. Váš termín mám volný. Více informací najdete u mě na webu. Pokud vás moje fotografie osloví, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením fotografování vaší svatby. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Budu rád, pokud se podívítáte na moji prezentaci zde nebo na mých webových stránkách. Nabídku jsem Vám poslal do interní pošty. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
@yukonek Krásný den, termín mám ještě volný a posílám Vás interní zprávičku. Krásný víkend. Petra :-)
Odpovědět
@sonagoldova máte krásné fotografie, bohužel jste ale daleko :( děkuji za nabídku
Odpovědět
všem moc děkuji za nabídky, určitě si vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Myslíme, že je přijatelný. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den nabidku jsem Vám poslal do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Brandýs je kousek, tak bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebni_fotografka @photo_lenory Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok. Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň :) 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky jako by byly vyfotografovány na film... Jako bonus mám vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut ;-) Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den,nedoporučuji firmu Lenory photos,fotky jsou přesvětlené ,neumějí používat fitry proti slunci.Jsem zklamána z fotek ze svatby chtělo se mi brečet když jsem to viděla.Tuna0040@seznam.cz
Odpovědět
píšu zprávu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?