Menu Forum

Fotograf 1.8.2015

9. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 4 přátele. Libiš, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
Registrovala se 8. července 2014 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 4 přátele. Libiš, Region Praha - východ.
 Prosim neznate nejakeho dobreho fotografa ? Budeme mit svatbu v Zapech u Brandysa n.L. a jsme z Libiše u Neratovic tak nejlip nekoho z okoli...chteli bysme nafotit rano+obrad v kostele+klasika foceni odpoledne.

Diky moc za tipy.
21. únor 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

Foto a video - Region Praha

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dovoluji si nabídnout své služby.
Jsem z Prahy Kobylis, do Brandejsa i Neratovic to mám kousek..
Posílám soukromou Zprávu.
Krásný den.
Vojtěch Pavelčík
21. únor 2015 v 08:52  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu.

V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé)

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
21. únor 2015 v 09:13  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, můžete juknout ke mě na práce zde do alb (kde naleznete i reference nevěst), nebo na web či firemní facebook. Pokud vás práce zaujme, velice ráda s vámi strávím váš velký den emoticon S pozdravem Zaňková M.
21. únor 2015 v 10:00  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín, ceník najdete na webu a reference od nevěst zde na profilu..
S pozdravem, Soňa Goldová
21. únor 2015 v 10:15  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Zdravím,

já si dovoluji přidat i svou nabídku. Váš termín mám volný. Více informací najdete u mě na webu. Pokud vás moje fotografie osloví, neváhejte mě kontaktovat.

Hezký den, ZeZu
21. únor 2015 v 10:49  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
bude mi potěšením fotografování vaší svatby.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
21. únor 2015 v 11:09  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný emoticon
21. únor 2015 ve 12:46  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
 Dobrý den, termín mám také volný. Budu rád, pokud se podívítáte na moji prezentaci zde nebo na mých webových stránkách. Nabídku jsem Vám poslal do interní pošty.

Daniel Dančevský.
21. únor 2015 ve 13:11  •  www.facefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@yukonek Krásný den, termín mám ještě volný a posílám Vás interní zprávičku. Krásný víkend. Petra emoticon
21. únor 2015 ve 13:34  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
 @sonagoldova máte krásné fotografie, bohužel jste ale daleko :( děkuji za nabídku
21. únor 2015 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
fotoportrét
fotoportrét
yukonek
8
 všem moc děkuji za nabídky, určitě si vybereme emoticon
21. únor 2015 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_lenory
Svatební fotografové
Radek Bašta PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
photo_lenory
Svatební fotografové
Radek Bašta PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
 Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Myslíme, že je přijatelný. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
21. únor 2015 v 17:38  •  www.svatby.lenory.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
 Dobrý den
nabidku jsem Vám poslal do SZ
S pozdravem Luboš
21. únor 2015 v 18:57  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Brandýs je kousek, tak bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
22. únor 2015 v 09:18  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
Registrovala se 31. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 155 příspěvků, 13 alb a 8 článků. Má 69 přátel. Nitra, Region Nitra.
  • Neví, kdy bude svatba
 @svatebni_fotografka @photo_lenory Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok. Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac emoticon

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň emoticon
4nets team
9. dub 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

dovoluji si nabídnout své služby ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
11. dub 2015 v 09:55  •  www.vjfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon H. Jordán
22. dub 2015 v 10:46  •  www.fototovarna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky jako by byly vyfotografovány na film... Jako bonus mám vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut emoticon Více v mém profilu a na webu.
22. dub 2015 ve 13:11  •  martinkup.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tina96
Registrovala se 8. července 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tina96
Registrovala se 8. července 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,nedoporučuji firmu Lenory photos,fotky jsou přesvětlené ,neumějí používat fitry proti slunci.Jsem zklamána z fotek ze svatby chtělo se mi brečet když jsem to viděla.Tuna0040@seznam.cz
8. črc 2015 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
Registrovala se 21. května 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 66 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
Registrovala se 21. května 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 66 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 píšu zprávu
9. črc 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí