Fotograf 1.8.2015 - Zámek Loučeň/Praha

Dobrý deň, zháňam fotografa na svadbu z Prahy, prípadne okolia miesta konania svadby - Zámek Loučeň. Ďakujem za tipy. Kristína
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný. Klidně se podívejte na naše webovky a v případě zájmu neváhejte napsat. :) Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z okolí Prahy tedy nejsme, ale do Prahy fotit jezdíme :) Pokud by se Vám líbila naše práce (více najdete na našem facebooku), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud bys Vám líbily moje fotografie určitě se ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Prahy sice nejsem, nicméně svatby v Praze fotím častěji než v našem kraji. Posílám na ukázku fotky ze svatby v Trojském zámku, focení novomanželů pak probíhalo v Anežském klášteře. Do soukromé zprávy posílám nabídku. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme volný, proto bychom rádi pozvali na naše internetové stránky, kde naleznete veškeré informace. S pozdravem Hanka Brožková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne, jsem z Prahy a Váš termín mám prozatím ještě volný. Posílám zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus vám nabídnu ZFARMA vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut (ceníková cena 5000 Kč). Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Ceník naleznete u mne na webu. Mou předností je rychlost, nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky. Dále pak několik malých-milých překvapení :)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se připojuji s nabídkou! Také volný termín...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, tento termín se mi právě před chvílí uvolnil :-) Budu ráda, pokud mrknete na moji práci na blog, kde najdete nejen galerie celých svateb, ale i ostatní info. S pozdravem,. Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout volný termín a profesionální spolupráci... s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný ;) V.J.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?