Fotograf 1.7.2017 (levně)

Hledáme fotografa pouze na večerní focení, tak nabídka spíše platí pro fotografa, který to má jako koníček a chtěl by si třeba něco přivydělat ;-) Moc děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@merryelen prepacte mi prosim moju trufalost, ale vasa poziadavka nepatri na beremese.cz. hlavny dovod je ten, ze toto je portal, kde si profesionali platia reklamu, aby si zarobili na zivobytie. oficialne sa vam ziadny amater prihlasit nemoze. ak admini sleduju forum a oni sleduju, tak sa v tejto chvili zameraju na vas inbox a pokial vam napise amater, tak mu zrusia profil. a profesional sa hlasit nebude vzhladom k textu vasej poziadavky. moja rada je, ze ak vam na fotkach nezalezi (a je jasne, ze vam na nich nezalezi), tak mate dve moznosti. dajte bratrancovi fotak nech pocvaka, co vidi a nebude vas to stat ani korunu. iba zakusky a flasu vina. alebo chodte na facebook, najdite si nejaku fotograficku skupinu a nebudete mat problem v priebehu par minut najst ochotneho amaterskeho nadsenca.
Odpovědět
Profilova fotka
Nesouhlasím, třeba teď aktuálně vím o dvou fotografech/fotografkách, co jeden-dva roky fotí portréty a zkouší svatby a jelikož fórum čtu a ony zatím ne, rád odkážu, třeba se domluvíte, třeba ne ;) stačí hodit zprávu na můj e-mail @merryelen, je v profilu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak s cim nesuhlasite?
Odpovědět
@merryelen dobrý den píši zprávičku přeji krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Velký pozor na tuto "fotografku", která se svou kolegyní neváhala vzít si z mého webu MOJE fotografie a vydávat je za své viz přiložený screenshot (všechny svatební fotografie jsem fotil já).
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan chcela by som len reagovať na Váš príspevok. V čase tejto kauzy mi majiteľka tohto profilu písala a žiadala o jeho zrušenie práve z dôvodu, že si jej spoločníčka privlastnila autorstvo na cudziu tvorbu. Nevedela som v tej dobe presne o čo ide, taktiež som ďalej neskúmala pozadie celého konfliktu, avšak v súčasnej dobe si myslím, že "pani z príspevku" sa prezentuje sama za seba a s vlastnými fotografiami, keďže o predošlej kauze spočiatku nevedela. Bola by som preto nerada, keby sa v diskusii šírila nejaká dezinformácia, ktorá by mohla byť nakoniec len na škodu :) Ak by ste však mali akékoľvek podozrenie na to, že u nás registrovaný PRO sa prezentuje Vašimi fotografiami, určite nám dajte vedieť. Vďaka, pekný deň všetkým, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan Slečna fotografka se přejmenovala :-) Nabízí služby hned nad Tvým příspěvkem :-) Ale pravda, už bez cizích fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jsem k dispozici :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?