Fotograf 1. 7. 2017 Dvůr Prak

Dobrý den, prosím poradíte mi fotografa na termín 1. 7. 2017? Celý obřad, hostina i zábava se budou odehrávat u Českého Šternberka na Dvoře Prak. Chtěli bychom mít zvěčněný celý den, přirozeně, nestrojeně, momentky :) děkuji za rady a tipy Tereza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@terrana Dobrý den, mohu bít k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Veškeré informace, včetně cen svatebních balíčků, najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webové stránky, kde najdete ceník i ukázky mé práce :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a rád Vám nabídnu své služby. Další info naleznete na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?