Fotograf 1.7.2016 se zkušeností s focením v obřadní síni Vršovického zámečku

Dobrý den, hledám vhodného fotografa na focení svatby v obřadní síni Vršovického zámečku v Praze v termínu 1.7.2016. Předem děkuji za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Zkušenosti s obřadní síni zámečku mám. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký večer Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marketa_13 Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Ve Vršovickém zámečku jsem ještě nefotil, ale pokaždé si místo obřadu předem projdu a vyfotím zkušební snímky. Ceník jsem Vám poslal do zprávy. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Asi neseženete moc lidí co mají zkušenosti konkrétně se zámečkem ve Vršovicích, je otevřen jen cca rok. Já jsem bydlel léta na Vinohradech, tak znám velmi slušně okolí, navíc jsem tam venčil psy. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou nabídly své služby na nafocení svatby. Jsme kreativní a rádi splníme Vaše přání. Preferujeme osobní předsvatební schůzku, kde si upřesníme Vaše představy. Samozřejmostí je smlouva na fotografické služby. Více fotografií (nejen svatebních) si můžete prohlédnout na naší FB stránce. Ceník foto služeb Vám v případě zájmu zašleme na e-mail. Těšíme se na případnou spolupráci a přejeme pěkný den. J7 Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano mohu vás vyfotit. Jsem z Prahy a mám ji profotografovanou :-D Mrkněte prosím na stránky. Přeji pěkný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, v červnu zrovna budu poprvé fotit ve Vršovickém zámečku. Vámi poptávaný termín mám volný a ráda bych Vám jej nabídla k dispozici. V případě dotazů mi napište, ráda Vám odpovím. Přeji klidné přípravy na svatbu a překrásný den D Vaše Eva
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?