Fotograf, 1.6.2019, Starý Týn

Hledam fotografa na cely den. Dekuji za nabidky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký večer, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud byste chtěla svatbu natočeno dvojicí fotografů a líbí se Vám naše práce, budeme rádi za spolupráci. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Pokud se vam muj styl bude zamlouvat, dejte vedet a kdyztak vam doposlu aktualnejsi fotky nez mam na webu. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Jinak všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku Vám posílám do SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, my bychom se moc rádi vydali do Starého Týna, pokud byste nás chtěli. :-) Podrobnější nabídku jsem poslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?