Fotograf 1.4.2017

Ahoj, sháním fotografa na svatbu dne 1.4.2017 do Chateau Kotěra (Ratboř u Kolína). Děkuji za vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když Vás zaujme má práce, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji hezký den. Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám svatbu nafotím, mrkněte prosím na stránky a když se vám budu zamlouvat, stačí se ozvat 8-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k mání :-) Portfolio i ceník mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termnín máme voln. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Nabídku jsem poslal do zprávy :-). Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, něco málo pro představu a kdyby to byl Váš styl, mohu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce (viz www stránky) zaujala, rád svatbu nafotím ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný, kdyby vás má práce zaujala, stačí se ozvat a domluvíme se. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@delvinka Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@delvinka Dobrý den, termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste se podívala na mojí práci. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se k službám :), veškeré informace najdete u mě na webových stránkách. v případě zájmu dejte vědět. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?