Fotograf 1.10.2016 v Praze.

Má někdo volno? Nejlépe na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na fotky, posílám zprávu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám prozatím volný, rád budu k dispozici celý den. Připojuji ukázky práce a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Nabídku jsem Vám poslal do zprávy. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Posíláme nabídku do SZ S pozdravem Luboš a Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš datum mám zatím volný. Budu rád, když se podíváte na mé webové prezentace a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám na všechny Vaše otázky odpovím. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem, nebo zde na profilu Beremese. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok. V nabídce máme i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama, rychle tiskne (16s)a ukazuje vše přímo na dotykovém displeji. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám posílám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, nebo na FB. Najdete tam ukázky mé práce. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Díky všem. Přišlo asi 30 nabídek od 3000 do 30000 =-) Někoho vybereme a napíšu mu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nehlásím se svou nabídkou, protože jsem prošvilh vaši uzávěrku ;-) Jen Vám píši k tomu cenovému rozpětí. Dole rozepisuji, co vše vstupuje do ceny fotografování svatby. Z rozpisu je jasné, že nízké ceny znamenají, že je "někde ubráno na vybavení". Třeba chybí náhradní fotoaparát, nebo fotoaparáty nejsou Full-frame, což by měly na fotografování svateb podle mne být. A bez dobrých objektivů se také fotograf neobejde. A o výkonném blesku, zvlášť pokud je ostré sluníčko, ani nemluvě. Zkrátka, opatrně při výběru fotografa a nejděte jen po ceně :-) Mějte hezký svatební den. Tomáš Chadim Tady je takový detailní rozpis typického náladového spektra: Cena zahrnuje: fotografování celé svatby / 1 den zpracování všech dobrých fotografií / 2 dny (vyvolání z RAW formátu, ořez, doostření, úpravy) potřebné licence na SW (např. Adobe Photoshop, Adobe Lightroom) amortizace fotografické techniky (náklady na fotografickou techniku v celkové výši cca 225 tis. Kč: 65 tis. Kč – hlavní fotoaparát, 50 tis. Kč – záložní fotoaparát, objektivy 60 tis. Kč, systémový blesk 12 tis. Kč) cestovní a ostatní náklady (automobil, vzdělávání, telefon, web hosting, marketing atd.) … a samozřejmě plat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info zasílám do zprav. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Zkus ateliér Atelika - www.atelika.cz . Já jsem s nimi byla nadmíru spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnou své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, aktuálně mám tento termínek volný :) Neváhejte mne kontaktovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Hlásím se do fronty :-) Informace mám na webu. Odkaz je pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Mrkněte na ukázku mé práce zde na profilu nebo na našich webových/facebook stránkách. Hezký den, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Více info včetně ceníku najdete na webu. Přeji krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Nyní už je tento termín v akci s 20 % slevou - tedy za 12 000,-. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?